Apie Tilviko Lizdą - Julius Tilvikas
Julius Tilvikas

Šis tinklapis yra podkasto apie gyvenimiškus dalykus, santykius su savimi, kitais ir pasauliu lizdas. Taip, lizdas, – kaip kokie namai, kuriuose perisi idėjos, tada jos užauga ir palieka lizdą kad keliautų į platųjį pasaulį. Reiškia, kad čia aš, Julius Tilvikas, kalbėsiu apie man svarbias idėjas ir dalinsiuosi savo požiūriu į dalykus, reiškinius ir santykius.

Apie ką ir kas yra Tilviko Lizdas?

Santykiai. Jau minėjau, kad čia bus galima išgirsti apie juos, ir dar kartą noriu akcentuoti pagrindinį mūsų santykį – su pačiais savimi. Su mūsų mintimis, jausmais, fantazijomis ir sapnais. Juk daugiausia laiko gyvendami praleidžiame savo galvoje, tad ir santykis su savimi (ir aišku vidiniai konfliktai taip pat) mums yra svarbūs – norime to, ar ne. Apie tai ir yra šis podkastas.

Jei galima būtų pavadinti tą santykių nagrinėjimą, tai jis vadinasi psichologija. Psichologijos mokslas. Besidalindamas mintimis ir pastebėjimais apie visą tą santykį, kartu dalinuosi ir psichologo (tokia mano profesija) požiūriu į gyvenimą, jame vykstančius reiškinius ir jau minėtus santykius. Galiausiai – esu tiesiog žmogus. Julius Tilvikas, su savais supratimais, išgyvenimais, džiaugsmais ir rūpesčiais, patirtimis ir traumomis. Įgūdžiais ir trūkumais. Tuo, tiesiog mano požiūriu, irgi dalinsiuosi. Nes čia mano podkastas ir kalbu ką noriu 🙂

Trumpai (nes niekas nemėgsta skaityti ilgų about aprašymų) tiek. O dabar jums belieka eiti ir klausytis podkasto. Sėkmės ir ačiū, kad užsukote čia!

P.S. Jei jau iki čia paskaitėte, matyt tikrai susidomėjote. Tuomet trumpa istorija, kaip atsirado Tilviko Lizdas. Ilgą laiką rašiau savo blogą, po to rašiau į kitus blogus, spaudai komentarus, interviu ir panašius rašymus. Nors rašyti man iš esmės patiko ir tai dariau jau tikrai seniai, tačiau jaučiausi tikrai išsisėmęs rašyti vėl ar dar.

Tačiau idėjų ir minčių, kuriomis norėčiau dalintis vis kildavo ir tebekyla. O tada atėjo radijo eterio laikas, kai supratau, jog labiausiai man tiesiog kalbėti į mikrofoną klausytojams. Taip ir gimė mintis – noriu savo radijo laidos… Bet radijo laida atrodė pernelyg didelis įsipareigojimas. Dar pridėkim norą neapsiriboti formatu, temomis, svečiais, kalbėjimo maniera… Taip ir gimė – podkastas (tinklalaidė – liet.)

Beje, už pavadinimą liksiu visam laikui dėkingas žmogui, pasiūliusiam Tilviko Lizdas, vietoje banalaus Tilviko šou. Ačiū!