Podkasto rėmėjas – GoTherapy

2022-06-06

Podkasto rėmėjas (galima sakyti, „generalinis”) nuo šiol yra GoTherapy. Tai vieta klientams rasti savo psichikos sveikatos specialistą – pagal jo profilį, pagal nusiskundimą, pagal vietą, pagal… tai, kas tau svarbu.

Kitas dalykas – GoTherapy yra erdvė psichikos sveikatos specialistams rasti savus klientus bei susikurti sau patogią darbo aplinką.

Trumpai – tiek. [tl;dr] – žemiau, Jų pačių žodžiais.

Suprantama, kad ryžtas ieškoti pagalbos, sprendžiant psichikos ir emocinės sveikatos problemas – pirmasis žingsnis sveikimo ir sąmoningumo link. Deja, profesionalų gausoje rasti savo psichologą ar psichoterapeutą nelengva. Tai artimas ryšys, kuris turėtų būti grįstas atvirumu bei supratimu. Kiekvienas tinkamiausią psichologą pasirenkame per daugybę individualių kriterijų.

GoTherapy tikslas – visą šį procesą palengvinti. Būtent todėl jie sukūrė virtualią erdvę, kurioje klientai, pageidaujantys psichologo arba psichoterapeuto pagalbos, galėtų rasti jiems tinkamiausią specialistą. Tai portalas, vienijantis kvalifikuotus psichikos sveikatos specialistus bei skirtingas psichologijos bei psichoterapijos kryptis. Čia laukiamas kiekvienas pagalbos ieškantis žmogus – konsultacijoms gyvai, ar internetu.

Dar vienas GoTherapy siekis – sukurti efektyvią darbo bei reklamos platformą psichikos sveikatos specialistams. Jie padeda puoselėti profesinį įvaizdį ir sujungia pagalbos ieškančius žmones su psichologais bei psichoterapeutais. Žinoma, kad kvietimas papildyti jų profesionalų gretas galioja! Jei tu psichologas ar psichoterapeutas, tai gali padaryti čia.

Podkasto rėmėjas(a) gali būti ir tu!

Tai padaryti gana paprasta – eiti į puslapį Prisidėk ir paremk. Pasirink tau tinkamą rėmimo būdą, padarytk tai – tai ir viskas. Tu irgi Tilviko Lizdo rėmėjas. Net toks nedidelis indėlis, kaip keli eurai, kuriuos kas dieną išleidi puodeliui savo mėgstamos kavos, yra didelis indėlis podkasto gyvavimui. Ne dėl to, kad tų poros ar penkių eurų nebūtų galima uždirbti. Bet dėl to, kad tu nusprendi balsuoti savo uždirbtais pinigais už kažką, kas tau svarbu. Tai – savotiškas, didžiulis LIKE apie tai, ką daro Tilviko Lizdas.

Galiausiai, jei negali paremti pinigais, gali tai daryti pasidalindamas žinia apie patikusį epizodą ar pačią laidą savo aplinkoje. Soc tinkluose, rekomenduoti draugams ar žmonėms, kuriems, tavo manymu, tai būtų naudinga.

Tikrai būsiu dėl to labai dėkingas 🙂

Komentarai užrakinti