Labas,

Jei čia esi, reiškia esi Tilviko Lizdo turinio klausytoja(s) ar skaitytoja(s). Ir svarstai galimybę prisidėti ir paremti Tilviko Lizdą (arba ne).

Pirmiausia – ačiū, kad užsukai ir esi kas esi. O dabar – prie reikalo.

Neskaitysiu noriu remti iš karto! (TL;DR)

Kodėl prašau remti Tilviko Lizdą? Nes tavo parama padeda nuimti vieną iš galvos skausmų kamuojančių kiekvieną kūrėją – finansiniais resursais. Jie gerokai palengvina visą procesą, nes be kūrybinio ir techninio darbo dar yra viso šio reikalo vadinamo Tilviko Lizdas finansavimo klausimas. Jie sprendžiamas paprastai – aš dirbu, ir tada pats viską finansuoju. Kuo daugiau dirbu, tuo mažiau laiko skiriu kūrybai ir darbui ties tave praturtinančiu prasmingu turiniu. Man patinka dalintis tuo, ką žinau, atrandu ir daryti tai vis kokybiškiau ir kūrybiškiau. Todėl net ir nedidelė tavo (o tada ir visų kitų) parama, sudėjus kartu, išsprendžia daug  finansinių dalykų.

Dalykai, prie kurių prisidėti ir paremti gali, yra techniniai:

  • Vieta, iš kur tave pasiekia garsas (Podkasto hostingas);
  • Garso įrašymo įranga;
  • Garso apdorojimo programa;
  • Kitokios smulkios IT išlaidos.

Dar yra laiko dalykai. Vieno epizodo išleidimas trunka maždaug vieną ar pusantros dienos laiko. Tai brangiausias, neatsinaujinantis resursas, kurį turime savo gyvenime. Aš jį atiduodu tau, klausytoja(u). Ir jei tai, ką gauni, manai, yra verta iškeisti į kavos puodelį ar vienus pietus per mėnesį – ačiū tau! Tada imk, prisidėk ir paremk tai, kas tau patinka!

Jei manai, kad tavo gaunama nauda per menka dalintis pinigais, vis viena gali prisidėti ir paremti rekomenduodama(s) Tilviko Lizdą kitiems. Socialiniuose tinkluose, tiesiogiai per nuorodas, ar tiesiog pasakydama(s): „Žinai, klausiau tokį Tilviko Lizdą. Patiko. Tau gal irgi būtų įdomu.“

Paremti gali šiais būdais:

Contribee (Lietuva)

Patreon

Bitcoin: 189RanySoH9Du55pECrchrsiDfyy2kaUUH

PayPal: https://paypal.me/tilvikasjulius

Pavedimu į sąskaitą:
Gavėjas: Julius Tilvikas
IBAN: LV68PARX0021117040001
SWIFT/BIC: PARXLV22
Paskirtis: Podcast

Parėmėi? Ačiū! Ar žinai, kad esi vienas iš labai nedaugelio 1-2% visų žmonių, kurie yra tiek sąmoningi, jog supranta kad niekas iš niekur neatsiranda, ir priima, kad kainuoja ne vien daiktai, bet ir paslaugos. Tada nieko neverčiami nusprendžia už tai sumokėti. Net jei tai, ką jie gauna yra žodžiai ausinėse ar tekstas ekrane. Tikrai, you are AWESOME!